Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Brama Beskidu" zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Podegrodzie do udziału w konsultacjach społecznych opracowywanej strategii rozwoju lokalnego (LSR) na lata 2014-2020. W związku z tym w dniu 03 listopada 2015 r. (wtorek) w godz. 13:30-16:00, w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu, odbędą się konsultacje społeczne, dotyczące wyników przeprowadzonej analizy SWOT oraz kolejnego etapu prac nad opracowywaniem LSR tj. analizy celów i wskaźników LSR oraz tworzenia planu działania. Dlatego też serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na zajęcia Kółka Plastycznego oraz zajęcia Szkółek Ludowych (ceramiczna, haftu, malowania na szkle).
Więcej szczegółów na plakatach:

ZAPRASZAMY!

Zdjęcia z "Wypasu bydła w tradycji lachowskiej", który odbył się 25.08.2015r. w Zagrodzie Lachowskiej "Kubalówka" ...

Przedstawiamy galerię zdjęć z zajęć związanych z wykonaniem bukietów z ziół i kwiatów na Święto Matki Boskiej Zielnej. Zajęcia odbyły się dnia 14 sierpnia 2015r. na "Kubalówce".

Wakacje z GOK-iem, które Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu oraz Świetlica w Naszacowicach zorganizowały, mają za zadanie uatrakcyjnić i zagospodarować czas wolny, integracje dzieciom i młodzieży z różnych miejscowości z gminy Podegrodzie.

Zdjęcia z "Zajęć Tańca Modern Jazz" odbywających się w ramach "Wakacji z GOK-iem".

W ramach programu "Wakacje z GOK-iem" zorganizowane zostały również zajęcia świetlicowe, które miały za zadanie uatrakcyjnić wakacyjny czas dzieciom z terenu gminy Podegrodzie. Przedstawiamy kilka zdjęć wykonanych podczas tych zajęc...

Wakacje z GOK-iem, które Świetlica w Podrzeczu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu zorganizowały, mają za zadanie uatrakcyjnić i zagospodarować czas wolny, integracje dzieciom i młodzieży z różnych miejscowości z gminy Podegrodzie.

Plakat

Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Naszacowicach serdecznie zapraszają na FESTYN, który odbędzie dnia 15 sierpnia 2015r. o godzinie 16:00 na boisku sportowym w Naszacowicach. Więcej informacji na plakacie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z festynu "Lachowskie Lato", który odbył się w ostatnią niedzielę w Podegrodziu.