Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zabawa karnawałowa dzieci

Sobotę (14 luty 2015r.) pierwszy dzień ferii zimowych dzieci zaczeły z wielkim wejściem czyli imprezą karnawałową. Dzieci pojawiły się w maskach wcześniej przygotowanych na zajęciach Kółka Plastycznego. W odświętnie udekorowanej sali, wszystkie dzieci bawiły się przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były zabawami i konkursami. Wszystkie konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony dzieci. Na każdego czekała wspaniała nagroda jak i mały poczęstunek. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą - zobaczcie sami!

Grillowanie na pożegnanie wakacji

28 sierpnia 2014r. odbyło się wielkie grillowanie z okazji końca wakacji. Gdy kiełbaski piekły się na grillu wszyscy świetnie się bawili. Główną atrakcją było rysowanie wakacyjnych wspomnień kredą po asfalcie. Dla każdego uczestnika zabawy czekały wspaniałe nagrody. Wszystkim bardzo smakowały kiełbaski oraz słodkie upominki.

 

Festyn rodzinny'2014

1 czerwca 2014r. na placu przy remizie OSP Mokra Wieś odbył się festyn rodzinny. Wspaniałej zabawie towarzyszyło wiele atrakcji a goście bawili się do późnych godzin nocnych. Główną atrakcją dla dzieci była darmowa dmuchana zjeżdżalnia ufundowana przez GOK Podegrodzie. Czas umilały występy artystyczne dzieci ze szkoły podstawowej w Mokrej Wsi. Pani wójt, Małgorzata Gromala ufundowała dzieciom słodki poczęstunek, a strażacy i panie z Koła Gospodyń Wiejskich lody, natomiast dla wszystkich mieszkańców mokre rogaliki, babeczki, ciasta oraz ciepłe danie. Uczestnikom przygrywała orkiestra. Najmłodsi bawili się na festynie do godziny 19.00, a ich rodzice i inne osoby dorosłe zabawę skończyli po północy.

 

Zabawa Karnawałowa

1 lutego 2014r. odbyła się w świetlicy w Mokrej Wsi zabawa karnawałowa. W imprezie uczestniczyły dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zabawa przeplatana była wieloma konkursami dla każdej grupy wiekowej. Były również tańce, a na zakończenie słodki poczęstunek. Po wesołych minach, z jakimi dzieci opuszczały świetlicę, zabawę karnawałową można było uznać za udaną i pełną wrażeń.

 

 

Warsztaty hafciarsko - bibułarskie

 

Lachowskie Godonie - 20.11.2011r.

 

Wycieczka do ZOO Kraków - 12.07.2011r.

 

Inwałd - 19.08.2010r.