Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Na Kubalówce 14 sierpnia, trwały przygotowania do święta Matki Boskiej Zielnej.

Dnia 31.07.2017r. odbyła się wycieczka dla dzieci do Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Piękny, letni dzień, 26 lipca 2017 roku, uczestnicy zajęć wakacyjnych organizowanych przez GOK Podegrodzie spędzili w Niedzicy.

20 lipca 2017r. na stadionie w Naszacowicach odbył się piknik dla dzieci z terenu gminy Podegrodzie. Stał się on doskonałą okazją do wspólnej zabawy, rekreacji sportowej i spotkań towarzyskich.

Dnia 15 lipca 2017r. odbyła się kolejna wycieczka z cyklu "Wakacje z GOK-iem".

Wakacje z GOK-iem, które Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu oraz Świetlica w Naszacowicach zorganizowały, mają za zadanie uatrakcyjnić i zagospodarować czas wolny, integracje dzieciom i młodzieży z różnych miejscowości z gminy Podegrodzie.

Teatrzyk PINOKIO

Dnia 23.02.2015r. do świetlicy w Mokrej Wsi zawitał teatrzyk kukiełkowy PINOKIO ze spektaklem pt."Jak Karolek został papieżem". Dzieci przedstawieniem były zachwycone. Oglądały spektakl z zapartym tchem. Przedstawienie podobało się tym starszym, jak i nieco młodszym dzieciom, którzy zostali zaproszeni do udziału w spotkaniu wraz z rodzicami.

Zajęcia świetlicowe

W naszej świetlicy zawsze można spędzić miło i pożytecznie czas, dla każdego coś ciekawego sie znajdzie :) Można pograć w piłkarzyki, tenisa stołowego, pograć w różne gry planszowe, kalambury, gry karciane czy też zręcznościowe. Do dyspozycji jest również komputer :) Odwiedzający zawsze mogą liczyć na wspaniałą atmosfere i dobrą zabawę!

Ping pong

Młodzież, ale także dzieci z naszej wsi często spotykają się by pograć w tenisa stołowego. Swoje umiejętności w grę w popularnego ping-ponga udoskanalają podczas spotkań, gdzie rywalizują między sobą pojedynczo albo w parach, w zależności ile osób przybędzie. Warunki do tego typu aktywności są odpowiednie – duża sala, stół do tenisa, kilka rakietek i oczywiście miła atmosfera :)

Zabawa karnawałowa KSM

16 lutego 2015r. odbyła się zabawa karnawałowa dla młodzież z KSM. Oczywiście nie obyło się bez tańców: belgijki, kaczuszek, poleczek, walczyków … Co się tylko dało tańczyć znalazło się na naszym parkiecie. Wspaniały czas radości, zabawy , wiązania wspólnych więzi. Nasi KSM-owicze mogli zademonstrować nam swoje talenty kulinarne ;) Parę dni po tłustym czwartku taka impreza nie odbyła by się bez pączków, chrustów czy oponek. Podsumowanie : Modlitwa, wspaniali ludzie, super zabawa, śmiechu co nie miara ;)