Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dnia 31.07.2017r. odbyła się wycieczka dla dzieci do Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Piękny, letni dzień, 26 lipca 2017 roku, uczestnicy zajęć wakacyjnych organizowanych przez GOK Podegrodzie spędzili w Niedzicy.

20 lipca 2017r. na stadionie w Naszacowicach odbył się piknik dla dzieci z terenu gminy Podegrodzie. Stał się on doskonałą okazją do wspólnej zabawy, rekreacji sportowej i spotkań towarzyskich.

Dnia 15 lipca 2017r. odbyła się kolejna wycieczka z cyklu "Wakacje z GOK-iem".

W dniu 17 sierpnia 2016 roku zorganizowana została wycieczka do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Głównym jej celem było zapoznanie z pracą policjantów, zwiedzenie budynku komendy i przypomnienie ważnych zasad bezpieczeństwa.

Święto Matki Boskiej Zielnej

Przy bramie tłoczą się kościelnej
Zboża i wystrojone kwiaty
Bo święto Matki Boskiej Zielnej
Czyli słoneczne święto lata

W polskiej tradycji ludowej, Matka Boska, patronka dnia 15 sierpnia, czczona jest także jako patronka ziemi będącej w najbujniejszym rozkwicie, patronka ziół, kwiatów, owoców i zbóż. Dlatego właśnie nazywana bywa Zielną.

Wycieczka do ZOO w Krakowie

28.07.2016r. w GOK odbył się piknik dla dzieci i rodziców. Stał się on doskonałą okazją do wspólnej zabawy, rekreacji sportowej i spotkań towarzyskich dla całej społeczności. Licznie przybyli goście dzięki zaangażowaniu Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Podegrodziu mogli skorzystać z programu pikniku, na który składały się:

27 lipca 2016 r. dzieci i młodzież z filii Podrzecze i Naszacowic oraz Gminnego Ośrodka Kultury pojechały w Podegrodziu na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.