Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Młodzież z Fili GOK Brzezna-Litacz wystąpiła dla seniorów - 2 maja 2015 r.

Po raz kolejny młodzież uczestnicząca w zajęciach świetlicowych Filii GOK Brzezna-Litacz zaprezentowała swoje talenty muzyczne i gawędziarskie podczas „Dnia seniora” przygotowanego w tym roku przez grupę „Caritas” Brzezna. 
Po mszy świętej, która odbyła się w kościele na Strzygańcu, seniorzy udali się na świetlicę przykościelną gdzie miała miejsce dalsza część spotkania. W tym dniu życzenia seniorom złożyli: ksiądz Władysław Pasiut - Misjonarz Saletyn oraz gospodarz parafii ks. proboszcz Stanisław Posłuszny. Młodzi artyści pod kierunkiem Racheli Mordarskiej przygotowali wiązankę piosenek ludowych oraz scenki z życia dawnej wsi mówione gwarą. W programie artystycznym zaprezentowali się: Karolina Iwańska, Patrycja Krajewska, Mariusz Rembiasz i Krzysiu Rembiasz oraz bracia Kostrzewa i Burdaccy. Występ bardzo spodobał się publiczności więc otrzymali gromkie brawa i słodycze. 
W podziękowaniu za wsparcie młodzieży, uśmiech, radość oraz czynne uczestnictwo w życiu swojej miejscowości Filia GOK Brzezna-Litacz postanowiła w szczególny sposób wyróżnić panie: Zofię Samek, Helenę Chlebek i Zofię Mordarską przygotowując dla nich wiązanki wiosennych kwiatów wykonanych z bibuły. Drobnymi upominkami obdarowani zostali także inni seniorzy, którzy przybyli na to spotkanie.