Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dnia 26.08.2017r odbyła się wycieczka dla dzieci z terenu gminy Podegrodzie. Wyprawa ta była równocześnie świetną okazją aby ciekawie wykorzystać ostatnie dni wakacji i naładować energię na cały rok szkolny.

W towarzystwie pięknej pogody dzieci wraz z opiekunami udały się do Muszyny, gdzie pani przewodnik oprowadziła je po Ogrodach Biblijnych. Grupa z wielkim zainteresowaniem słuchała opowiadań prowadzącej i zwiedzała to magiczne miejsce. Podziw wśród uczestników wzbudziła informacja, że są to największe tego typu ogrody w Polsce. Następnie wycieczka przeniosła się do Muzeum zabawek w Krynicy, gdzie każdy mógł obejrzeć stare zabytkowe zabawki, klocki lego, modele statków, samochodów i tym podobnie. Co ciekawe, najstarsza z prezentowanych zabawek pochodzi z czasów prehistorycznych.

Kolejna atrakcja to przejażdżka Kolejką na Górę Parkową, gdzie największą frajdę sprawiła dzieciakom zjeżdżalnia pontonowa. Po zabawie grupa odwiedziła Pijalnię Wód Mineralnych. Cały wyjazd zakończył wspólny posiłek w restauracji McDonald’s.