Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PRZEGLĄD  PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
GMINY  PODEGRODZIE

26 - 27 kwiecień 2017

W Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu zakończyło się dwudniowe święto dzieci i młodzieży, czyli Przegląd Dorobku Artystycznego Placówek Oświatowych Gminy Podegrodzie. Przez dwa minione dni GOK rozbrzmiewał muzyką i śpiewem. Na scenie prezentowały się zarówno przedszkola jak i szkoły podstawowe i gimnazja. Były więc prezentacje słowno – muzyczne, kabaretowe, teatralne, występy solistów, instrumentalistów itp. Podziw licznie zgromadzonej publiczności budziły zarówno dekoracje jak i stroje przygotowane przez rodziców i opiekunów grup prezentujących się.

Występy oceniało jury, które miało za zadanie wyłowić szczególnie uzdolnione osoby i je nagrodzić.  W skład jury pracowali Józefa Kunicka, Rachela Mordarska, Jan Kożuch. Swoją obecnością podczas występów zaszczyciła również pani Wójt Gminy Podegrodzie Małgorzata Gromala.
Przegląd co roku gromadzi coraz więcej uczestników chcących pochwalić się swoimi osiągnięciami artystycznymi. W bieżącym roku wystąpiło 11 placówek oddziałów przedszkolnych oraz 9 szkół podstawowych i 2 gimnazja. Przez dwa dni konkursowe przewinęło się przez Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu ponad 400 uczestników.

Jury podsumowując występy podkreślało wysoki poziom prezentacji, różnorodność tematyczną oraz oryginalność form wyrazu artystycznego. Wszystkim uczestnikom, małym artystom ich opiekunom i rodzicom serdecznie dziękujemy za wielki wkład pracy i gratulujemy wspaniałych występów.