Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

„Kobiety mają to do siebie, że tam, gdzie dłużej przebywają wnoszą zawsze coś z piękna”

Józef Maciejewski

Były kwiaty i upominki dla wszystkich kobiet!

Okolicznościowy program artysty, słodki poczęstunek, kwiaty i upominki uświetniły Dzień Kobiet zorganizowany przez Filię GOK Brzezna-Litacz. Na spotkanie, które odbyło się w Szkole Podstawowej w Brzeznej-Litaczu przybyło kilkadziesiąt przedstawicielek płci pięknej, a także panowie którzy tego dnia nie szczędzili życzeń, komplementów i pięknych tulipanów. 

Podczas uroczystości obecna była wójt gminy Podegrodzie – Małgorzata Gromala, a także radni: Teresa Matiasz, Jan Kożuch, Jerzy Jasiński oraz Magdalena Górczyk – dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzeznej-Litaczu. W tym dniu nie mogło zabraknąć także dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu Krzysztofa Bodzionego, który jak co roku przybył na spotkanie z pięknymi życzeniami oraz słodkim upominkiem. Życzenia i tulipany na ręce pań złożyli także radni.

Wszystkich obecnych powitała Rachela Mordarska z Filii GOK Brzezna-Litacz, która czuwała nad całością wydarzenia.

- Witam serdecznie wszystkich przybyłych na dzisiejszą uroczystość. Chciałabym aby słowa Józefa Maciejewskiego „Kobiety mają to do siebie, że tam, gdzie dłużej przebywają wnoszą zawsze coś z piękna” były mottem przewodnim spotkania. W dniu naszego Święta życzę wszystkim kobietom wiele piękna i radości, a także zapraszam do obejrzenia oraz wysłuchania młodych artystów, którzy zaprezentują się na scenie.

Podczas uroczystości zaprezentowali się chłopcy ze szkoły podstawowej, którzy przygotowali kabaret wraz z opiekunem Pawłem Ciagło. Młodzi wykonawcy pod kierunkiem Racheli Mordarskiej zaprezentowali natomiast wiązankę dawnych, ludowych piosenek oraz gawędę mówioną gwarą lachowską.

Występ wprowadził wszystkich w doskonały nastrój i miłą atmosferę. Po zakończeniu programu artystycznego wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przyniesiony przez panie i na przepyszne kanapeczki. Każda jubilatka otrzymała także wiosenny upominek wykonany przez Filię GOK Brzezna – Litacz.