Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

W dniach 27 oraz 28 lutego 2017r. odbyły się ostatnie Eliminacje do XXII Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka organizowane przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu. 

27 lutego w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Muszynie Jury w składzie: Piotr Krzywdziński, Renata Gierczyk, Leszek Moryto oraz Maciej Nieć spośród 41 uczestników do Finału zakwalifikowało 14 osób.

 

Natomiast 28 lutego przesłuchania odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu, gdzie jury w składzie: Sławomir Biel, Zbigniew Kogut  i Jarosław Kuśnierz oceniało 53 uczestników w IV kategoriach wiekowych. Do finału zakwalifikowało się 19 wykonawców.

Łącznie we wszystkich Eliminacjach wzięło udział blisko 200 młodych wokalistów. Poziom w tym roku jest wyjątkowo wysoki czego dowodzi 70 osobowe grono finalistów, których będzie można usłyszeć w Wielkim Finale 9 marca 2017r. w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy!