Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PRZEGLĄD  PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

GMINY  PODEGRODZIE

27 - 28 kwiecień 2016

          W Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu zakończyło się dwudniowe święto dzieci i młodzieży, czyli Przegląd Dorobku Artystycznego Placówek Oświatowych Gminy Podegrodzie. Przez dwa minione dni GOK rozbrzmiewał muzyką i śpiewem. Na scenie prezentowały się zarówno przedszkola jak i szkoły podstawowe i gimnazja. Były więc prezentacje kabaretowe, teatralne, pantomimiczne, występy solistów, instrumentalistów itp. Podziw licznie zgromadzonej publiczności budziły zarówno dekoracje jak i stroje przygotowane przez opiekunów grup prezentujących się i rodziców.

          Występy oceniało jury, które miało za zadanie wyłowić szczególnie uzdolnione osoby i je nagrodzić.  W skład jury pracowali Józefa Kunicka, Rachela Mordarska, Jan Kożuch oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu Krzysztof Bodziony. Imprezę oficjalnie otworzyła pani Wójt Gminy Podegrodzie Małgorzata Gromala.

 Przegląd co roku gromadzi coraz więcej uczestników chcących pochwalić się swoimi osiągnięciami artystycznymi. W bieżącym roku wystąpiło 10 placówek oddziałów przedszkolnych oraz 10 szkół podstawowych i 2 gimnazja. Przez dwa dni konkursowe przewinęło się przez Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu około 250 uczestników.

         Jury podsumowując występy podkreślało wysoki poziom prezentacji, różnorodność tematyczną oraz różne formy wyrazu artystycznego. Wszystkim uczestnikom, małym artystom ich opiekunom i rodzicom serdecznie dziękujemy za wielki wkład pracy i gratulujemy wspaniałych występów.