Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

wakacjelipiec2018

GOK Podegrodzie serdecznie zaprasza dzieci na

akcję wakacyjną "LATO z GOK-iem".

Program zajęć na miesiąc lipiec na plakacie.

Zakończenie  szkółek ludowych - 12.06.2018r.

Kilka fotek z tegorocznych ferii z GOKiem...

PROTOKÓŁ

 

posiedzenia Komisji Artystycznej 36. Konkursu Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych DRUZBACKA, który odbył się w Podegrodziu w dniach 17–20 maja 2018 r.

36. Konkurs Muzyk, Instrumentalistów,
Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych

"DRUZBACKA"

Podegrodzie, 17─20 maja 2018 r.

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu oraz Stowarzyszenie Lachów Podegrodzkich w Podegrodziu serdecznie zapraszają na 36. Konkurs Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych "DRUZBACKA", który odbędzie się w dniach 17─20 maja 2018 r. w sali GOK Podegrodzie.

Regulamin oraz szczegółowy program tegorocznej "Druzbacki" można znaleźć na stronie MCK Sokół.

 

W dniach 20 oraz 22 marca 2018r. odbyły się ostatnie eliminacje do XXIII Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka organizowane przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu. 

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkurs Grup Kolędniczych w ramach 46 Góralskiego Karnawału w Bukowinie Tatrzańskiej, który odbył się w dniach 8-10 lutego 2018 r.

Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na FERIE Z GOK-iem. Szczegółowe informacje na plakacie.

Protokół z posiedzenia Komisji Artystycznej oceniającej 21 Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE" :