Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dnia 14 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu odbyła się długo wyczekiwana promocja płyty Podegrodzkich Chłopców ,,Wiara ojców wśród Lachów nie zginie…” . Tego dnia publiczność nie kryła wzruszenia i śpiewała wraz z Podegrodzkimi Chłopcami znane pieśni religijne.

EkoAkcja Zapraszamy do odwiedzenia nas już w ten wtorek tj.11 grudnia, kiedy to Spółdzielnia Socjalna Osób Prawnych Ekoakcja z Gostwicy będzie sprzedawać wykonane przez pracowników ozdoby świąteczne. Będzie można kupić również ekopodpałkę do kominka.

plakat 

SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE PROJEKT „MISTRZ TRADYCJI – HAFT LACHOWSKI”

 

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza serdecznie na spotkanie podsumowujące projekt „Mistrz tradycji – haft lachowski”.

haft7 grudnia (piątek)
godzinie 18.00

Muzeum Lachów Sądeckich (w sali multimedialnej na I piętrze)
Podegrodzie 525

Wstęp bezpłatny!

W dniu 9.11.2018 w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu odbyła się uroczystość z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Dnia 21 września w Sali Gminnego Ośrodku Kultury w Podegrodziu odbyła się promocja albumu artysty Józefa Lizonia p.t ,,Rzeźba” którego wydawcą jest Gmina Podegrodzie. 

100lecie

Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu serdecznie zaprasza na uroczystość z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystośc odbędzie się w sali GOK Podegrodzie dnia 9 listopada 2018 o godzinie 17:00. Zapraszamy!

Sympatycy i Przyjaciele GOK Podegrodzie!


Prosimy WAS o oddanie głosu na projekt SAD28: "W babcinej chacie - cykl warsztatów promujących dziedzictwo kulturowe Lachów". Projekt bierze udział w głosowaniu 3 Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Po zakończeniu roku szkolnego Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu zadbał by dzieci, które zostały w domu podczas wakacyjnego wypoczynku miały okazję do aktywnego spędzenia czasu.