Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

25 czerwca br. uroczyście zakończono działalność szkółek działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu. Dzieci cały rok szkolny uczęszczały na zajęcia: ceramiczne, haftu podegrodzkiego, malowania na szkle i muzykowania ludowego. Dzięki dofinansowaniu zajęć ze środków Powiatu Nowosądeckiego i Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu zajęcia były całkowicie bezpłatne. Podczas spotkania uczestnicy zajęć dumnie prezentowali zaproszonym gościom i rodzicom swoje prace i umiejętności. Całość spotkania uświetniała swoim pięknym graniem Szkółka Muzykowania Ludowego, Młodzieżowa Muzyka „Podegrodzie” pod kierownictwem pana Marka Wastaga oraz Szkółka gry na trąbce pana Macieja Matusika.

Kilka zdjęć ze spektaklu pt. "KOT W BUTACH", wystawionego w Filii GOK w Podrzeczu przez aktorów Studia Małych Form Teatralnych "ART.-RE" z Krakowa.

Zdjęcia z tegorocznej "DRUZBACKI"...

W Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu zakończyło się dwudniowe święto dzieci i młodzieży, czyli Przegląd Dorobku Artystycznego Placówek Oświatowych Gminy Podegrodzie. Przez dwa minione dni GOK rozbrzmiewał muzyką i śpiewem.

DRUZBACKA'2015 - PROGRAM 
14-17 maja 2015r.

Program tegorocznej "DRUZBACKI" do pobrania w plikach PDF lub XLSX (Excel)

Wyniki oraz zdjęcia z tegorocznego konkursu palm: