Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapraszamy na jubileuszową 35. edycję DRUZBACKI

35. Konkurs Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych DRUZBACKA odbędzie się w dniach 11-14 maja br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem tego wydarzenia.

PRZEGLĄD  PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
GMINY  PODEGRODZIE

26 - 27 kwiecień 2017

W Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu zakończyło się dwudniowe święto dzieci i młodzieży, czyli Przegląd Dorobku Artystycznego Placówek Oświatowych Gminy Podegrodzie. Przez dwa minione dni GOK rozbrzmiewał muzyką i śpiewem. Na scenie prezentowały się zarówno przedszkola jak i szkoły podstawowe i gimnazja. Były więc prezentacje słowno – muzyczne, kabaretowe, teatralne, występy solistów, instrumentalistów itp. Podziw licznie zgromadzonej publiczności budziły zarówno dekoracje jak i stroje przygotowane przez rodziców i opiekunów grup prezentujących się.

Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy "Józef Lizoń. Rzeźbiarz ze wsi Rogi" przygotowanej z okazji pięćdziesięciolecia pracy twórczej artysty.
Otwarcie wystawy:  

   28 kwietnia 2017r. godz. 17.00

   Muzeum Nikifora w Krynicy-Zdroju,  Bulwary Dietla 19

Przegląd Dorobku Artystycznego...

PRZEGLĄD DOROBKU ARTYSTYCZNEGO
PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
GMINY PODEGRODZIE
26-27 kwietnia 2017r. godz. 9:00

Konkurs Palm w Podegrodziu odbył się 09.04.2017r. Został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu oraz parafię p/w. św. Jakuba Starszego Apostoła w Podegrodziu. Dla uczestników konkursu zostały przewidziane nagrody w postaci upominków rzeczowych, albumów oraz słodyczy.

Dnia 06.04.2017r w Podegrodziu dzięki inicjatywie proboszcza parafii księdza Józefa Wałaszka odbyło się przedstawienie Misterium Męki Pańskiej, w którym wspólny udział brał Gminny Ośrodek Kultury, mieszkańcy Podegrodzia i okolic pod okiem księży. Przedstawienie cieszyło się liczną widownią, która z entuzjazmem oglądała dwugodzinną prezentację. Gminny Ośrodek Kultury zadbał o odpowiednią scenografię i nagłośnienie sali widowiskowej.

MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ

Niedziela Palmowa (09 IV) godz. 18:00
Wielka Środa (12 IV) godz. 19:00

 

Misterium Męki PAńskiej

Kościół Parafialny św. Jakuba Apostoła oraz Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu, serdecznie zapraszają na przedstawienie Męki Pańskiej, przygotowane przez grupę teatralną działająca przy parafii Podegrodzie, w sali GOK Podegrodzie.

Reżyserem przedstawienia jest ks. proboszcz Józef Wałaszek.

W dniach 27 oraz 28 lutego 2017r. odbyły się ostatnie Eliminacje do XXII Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka organizowane przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu. 

Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na FERIE Z GOK-iem. Szczegółowe informacje na plakacie.