GOK Podegrodzie - Aktualności

Strona www-gok-podegrodzie.net wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu przeglądania naszego serwisu. 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zdjęcia z "Zajęć Tańca Modern Jazz" odbywających się w ramach "Wakacji z GOK-iem".

W ramach programu "Wakacje z GOK-iem" zorganizowane zostały również zajęcia świetlicowe, które miały za zadanie uatrakcyjnić wakacyjny czas dzieciom z terenu gminy Podegrodzie. Przedstawiamy kilka zdjęć wykonanych podczas tych zajęc...

Wakacje z GOK-iem, które Świetlica w Podrzeczu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu zorganizowały, mają za zadanie uatrakcyjnić i zagospodarować czas wolny, integracje dzieciom i młodzieży z różnych miejscowości z gminy Podegrodzie.

Plakat

Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Naszacowicach serdecznie zapraszają na FESTYN, który odbędzie dnia 15 sierpnia 2015r. o godzinie 16:00 na boisku sportowym w Naszacowicach. Więcej informacji na plakacie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z festynu "Lachowskie Lato", który odbył się w ostatnią niedzielę w Podegrodziu.

Fundacja Daj z siebie Wszystko na rzecz Kultury i Sztuki Nowosądecczyzny pod organem Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS z Myślenic, zaprasza na spektakl pot tytułem „Dzień z Życia Czerwonego Kapturka”. Spektakl odbędzie się w niedzielę 23 sierpnia 2015 roku o godzinie 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu, wstęp wolny. Z racji ograniczonych miejsc prosimy o dokonanie rezerwacji: 

Tel. 731-606-627 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Spektakl dofinansowany z Funduszy Inicjatyw Obywatelskich 

ZAPRASZAMY

25 czerwca br. uroczyście zakończono działalność szkółek działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu. Dzieci cały rok szkolny uczęszczały na zajęcia: ceramiczne, haftu podegrodzkiego, malowania na szkle i muzykowania ludowego. Dzięki dofinansowaniu zajęć ze środków Powiatu Nowosądeckiego i Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu zajęcia były całkowicie bezpłatne. Podczas spotkania uczestnicy zajęć dumnie prezentowali zaproszonym gościom i rodzicom swoje prace i umiejętności. Całość spotkania uświetniała swoim pięknym graniem Szkółka Muzykowania Ludowego, Młodzieżowa Muzyka „Podegrodzie” pod kierownictwem pana Marka Wastaga oraz Szkółka gry na trąbce pana Macieja Matusika.

Kilka zdjęć ze spektaklu pt. "KOT W BUTACH", wystawionego w Filii GOK w Podrzeczu przez aktorów Studia Małych Form Teatralnych "ART.-RE" z Krakowa.